DJ ozvučení

Svatba je den, který se s největší pravděpodobností již nebude opakovat. Hudba ke svatbě patří jako muž k ženě a zábava je alfou a omegou celého dne. Pokud hledáte svatebního DJe tak jste tady správně! Nabízím Vám 25 let zkušeností za mixážním pultem, osobní přístup.

Schůzku s klienty před akcí beru jako samozřejmost. Každá svatba je originální a rád vyslyším Vaše požadavky a hudební přání. Zde jsem připraven vyhovět všem generacím hostů, kterým zahraji rád to nejlepší od lidovek, přes staré dobré hity až po písně, které se drží na příčkách dnešních hitparád!

Pokud jste rockeři tak ani Vy nepřijdete zkrátka! Rád společně s Vámi, nebo se svědky připravím také svatební soutěže, zábavu a celý den pro Vás samozřejmě rád také odmoderuji!

Cena 12 000,- Kč za 8 pracovních hodin. Dále nabízím také možnost ozvučení svatebního obřadu.

DJ na svatbu

Ozvučím váš svatební obřad, zahraji vaši oblíbenou hudbu a jako moderátor provedu hosty důležitými okamžiky a svatebními soutěžemi. Rád pomohu i s koordinací svatby.

DJ na večírek

Hudba na firemní večírek, hity od 60tých let po současnost, hraji na přání a dle požadavků. Nabízím ozvučení, osvětlení, moderování, soutěže, videodiskotéky a karaoke.

DJ na akci a oslavu

Zajistím zábavu narozeninových akcích a různých večírcích. Na dětských karnevalech ve spolupráci s pořadateli provedu akci včetně soutěží u kterých se děti nebudou nudit.

Facebook